Po raz jedenasty świętowano w Zambrowie Dzień Wolontariatu. Jako jedyna szkoła w Gminie Zambrów zostaliśmy zaproszeni na tę uroczystość. Naszą szkołę reprezentowali pani Dyrektor Alina Caputa, uczennice kl. VI, VII, VIII oraz opiekun wolontariatu pani Magdalena Wiśniewska. Podczas gali nasi wolontariusze mieli okazję krótko zaprezentować i podsumować swoją działalność w 2019 roku. Na zakończenie, obecni na imprezie wolontariusze otrzymali pamiątkowe kubki i dyplomy. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który rozdawał wszystkim słodkości.
,,POMAGAJMY’’
- 2
Warsztaty Świąteczne w Przedszkolu
- 4
W dniu 13.12.2019r. w przedszkolu odbyły się warsztaty świąteczne. Do przedszkola zostali zaproszeni rodzice przedszkolaków, aby wspólnie uczestniczyć w zabawie oraz w twórczej pracy przy wykonaniu ozdoby świątecznej jaka była choinka.
Zbliżający się okres świąteczny spędziliśmy w miłej i wesołej atmosferze, dzięki wspólnemu spotkaniu dzieci wraz z rodzicami w naszym przedszkolu. Rodzice spisali się bardzo dobrze, jak również wykazali się ogromną inwencją twórczą, co widać na ukazanych zdjęciach. Po wspólnej pracy przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały piosenkę dla swoich mam. Na zakończenie tego miłego dnia przedszkolaki zaprosiły mamy do wspólnego tańca i zabawy.
Pani Marlena Spiżewska chciałaby bardzo podziękować rodzicom za zaangażowanie i pełna frekwencję, jak również za mile spędzony wspólnie czas w świątecznej atmosferze.
Projekty edukacyjne
- 4
10 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie projektów edukacyjnych, nad którymi uczniowie pracowali dwa miesiące (październik, listopad). Za realizację i pracę uczniów odpowiedzialni byli wychowawcy.
Po wybraniu tematu, określeniu celów, rozdzieleniu zakresu działań, uczniowie przystąpili do pracy. Podczas realizacji zadań uczniowie i nauczyciele wykorzystywali zasoby biblioteki szkolnej oraz Internetu. Efektem końcowym były plakaty, które zawierały ciekawe informacje, prace plastyczne dzieci, ciekawostki, cytaty. Uczniowie klasy I popisali się umiejętnościami recytatorskimi przedstawiając niektóre z wierszy J. Tuwima, klasa II i III zachęciła do przeczytania konkretnych pozycji Wandy Chotomskiej. Tematem pracy uczniów klas starszych była przyjaźń. Uczniowie klasy IV wykorzystali w tym celu lekturę ,, Oto jest Kasia”, natomiast klasa V lekturę ,,Mały Książę”. Uczniowie klas VI-VII układali sentencje o przyjaźni.
Oto tematy projektów:
,,Zabawna kraina Juliana Tuwima” – kl. I, wychowawca Irena Markowska.
,,Wanda Chotomska – dzieciom” – kl. II i III, wychowawca Bożena Kulesza.
,,Wskazówki dla poszukujących przyjaźni – inspiracje na podstawie książki ,, Mały Książe” – klasa IV i V, wychowawca Luiza Klimaszewska.
,,Przyjaźń w życiu człowieka – sentencje” kl. VI i VII, wychowawca Magdalena Wiśniewska.
INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POWIATU LZS W BADMINTONIE
7 grudnia 2019r.
W sobotę 7 grudnia w Szkole Podstawowej w Osowcu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Ludowych Zespołów Sportowych w badmintonie. W zawodach uczestniczyło 63 zawodników - 33 dziewczęta i 30 chłopców. Naszą szkołę godnie reprezentowały : Julia Ciborowska, Joanna Grzymała, Karolina Gosk i Izabela Ciborowska. Turniej rozgrywano systemem do ,,dwóch przegranych''. Po ciekawych, pełnych zwrotów akcji pojedynkach nasze dziewczęta uplasowały się poza podium. Karolina Gosk uplasowała się na 7 miejscu, Izabela Ciborowska na miejscach 9-12, Julia Ciborowska i Joanna Grzymała na miejscach 13-16. Zmęczone ale pełne zapału podwyższaniu własnych umiejętności gry, wrócilismy do domu.
Smerfowe Mikołajki w Naszym Przedszkolu
W dniu 06.12.19r. został zorganizowany wyjazd dla przedszkolaków do Centrum Kultury w Zambrowie w ramach Mikołajek. Przedszkolaki obejrzały spektakl pt. „Smerfolandia” w wykonaniu Teatru Form Różnych z Zambrowa. Po widowisku czekała na nich niespodzianka. Przy wyjściu z sali pojawił się Mikołaj, który obdarowywał wszystkie dzieci cukierkami. Po powrocie do przedszkola czekała na nich kolejna niespodzianka. Do drzwi ich sali zapukał kolejny Święty Mikołaj, który przyniósł dla dzieci nie tylko słodycze, ale również małe upominki. Dzieciaki były bardzo zadowolone, ponieważ miały bardzo dużo niespodzianek w ciągu jednego dnia.
Pani Marlena Spiżewska chciałaby bardzo podziękować rodzicom za wspólne zorganizowanie wyjazdu dla swoich pociech, dzięki któremu uśmiech nie znikał z ich twarzy przez cały dzień.
Mikołajki w szpitalu w Zambrowie
Pobyt w szpitalu nigdy nie należy do najprzyjemniejszych, ale gdy pojawiają się w nim specjalni goście, czas z całą pewnością upływa dużo milej. W przedświątecznym okresie, z okazji Mikołajek, uczniowie naszej szkoły postanowili odwiedzić dzieci przebywające w zambrowskim szpitalu i wręczyli im prezenty. Radości i uśmiechów nie brakowało. Zbiórkę pluszaków oraz słodkości ,którymi obdarowali chore dzieci uczniowie wraz z nauczycielami zorganizowali w naszej szkole.
ANDRZEJKI 2019
Jak obyczaj stary każe Andrzej wróżby niesie w darze. But za progiem przyszłość zdradzi i w zabawę nas wprowadzi.
W czwartek 28 listopda cała brać szkolna spotkała się na zabawie andrzejkowej. Dzieci miały wiele atrakcji m. in. wróżby przygotowane przez nasze szkolne wróżki, zabawy oraz poczęstunek przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców. Nie zabrakło również szkolnej dyskoteki, na której wszyscy wspaniale się bawili. Do zobaczenia !
Święto Pluszowego Misia
- 10
Dnia 25 listopada 2019 roku dzieci w przedszkolu obchodziły Święto Pluszowego Misia.
W tym dniu przedszkolaki ubrane były w kolorze futra pluszowego jubilata oraz przyniosły ze sobą swoje ulubione pluszaki.
Dzień w przedszkolu rozpoczął się prezentacjami misiów przyniesionych przez dzieci, które bardzo ochoczo opowiadały o swoich „Milusich ulubieńcach”. Następnie przedszkolaki wspólnie ze swoimi misiami zatańczyły do piosenki „Jadą, jadą misie” oraz nauczyły się tańca pt. „Ja jestem niedźwiadek”.
Po krótkiej przerwie dzieci z zaciekawieniem oglądały prezentację multimedialną o historii Pluszowego Misia oraz wykonały pracę plastyczną z wykorzystaniem plasteliny pt. „Mój Miś”.
Podczas długiej szkolnej przerwy przedszkolaki w maskach niedźwiadków częstowały łakociami wszystkie dzieci i nauczycieli naszej szkoły. Wspólnie z całą społecznością uczniowską oraz gościem specjalnym- „Grubiutkim Misiem” odtańczyły wesoły taniec.
W ramach wyciszenia i odpoczynku dzieci, mama jednego z przedszkolaków, Pani Tyborowska, przeczytała przedszkolakom bajkę o przygodach „Kubusia Puchatka”.
Dzień zakończył się wręczeniem dyplomów przyjaciół Pluszowego Misia oraz medali.
Pani Marlena Spiżewska serdecznie dziękuje rodzicom za cukierki przyniesione przez dzieci do przedszkola w tym wyjątkowym dniu oraz Pani Tyborowskiej za przeczytanie dzieciom książeczki.
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym odbyły się w sobotę, 16 listopada w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kołakach Kościelnych. Do rywalizacji przystąpiło 16 dziewcząt i 18 chłopców, w sumie 34 uczniów z roczników 2005-2006. Nasze drużyny dziwcząt w składzie:Zuzanna Dąbrowska, Wiktoria Gosk, Joanna Grzymała oraz drużyna chłopców w składzie: Kamil Gosk, Mikołaj Gosk, Maciej Sternik zajęły czwarte miejsca, nie premiowane awansem do wyższych rozgrywek. Gratulujemy sportowej walki i zajętych miejsc!
Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Zambrowie, współorganizatorem Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Zambrowie.
Wieczór Patriotyczny
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wieczór Patriotyczny.
34Tradycją naszej szkoły stało się to, że odbywają się u nas wieczory patriotyczne, sentymentalne wędrówki do „krainy łagodności”. Tegoroczne jesienne spotkanie związane z inauguracją obchodów jubileuszu 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości obchodziliśmy 8listopada 2019r.
Pani dyrektor Alina Caputa serdecznie powitała przybyłych gości Wójta gminy Zambrów pana Jarosława Kosa , proboszcza parafii ks. Jana Adama Leniewskiego, radnego gminy Zambrów pana Daniela Brajczewskiego oraz liczną społeczność lokalną ( rodziców, babcie, dziadków).
Wieczór patriotyczny rozpoczęliśmy akademią, która miała przede wszystkim przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje. Część artystyczna przygotowana pod kierunkiem pani Magdaleny Wiśniewskiej wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku. W skrócie zobrazowano sytuację polityczną kraju, jaka miała miejsce przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Jednak największy nacisk położono na ukazanie ducha narodu polskiego, który w czasie 123 lat niewoli, stale wychodził z inicjatywą walki za ojczyznę. Przypomniano daty trzech najważniejszych powstań narodowych, podkreślając wkład ich uczestników. Uczniowie klasy V i VIII recytowali wiersze i śpiewali pieśni patriotyczne, ( ,,Uwierz Polsko”, ,,Tango na jeden głos , orkiestrę i jeszcze jeden głos”) które pozwoliły zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość. Na zakończenie uczennice kl. VI – VIII zatańczyły taniec ze wstążkami biało – czerwonymi.
To Święto sprawia, że w zabieganym życiu stajemy na chwilkę i wspominamy naszych dziadków i pradziadków walczących o wolność. Składamy kwiaty pod pomnikami tych, którzy poświęcili dla nas życie. Dzień ten dla wielu jest lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc corocznie w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.
Po zakończeniu części artystycznej rozpoczął się koncert.
Chcieliśmy przez pieśni oraz wiersze patriotyczne zachęcić społeczność lokalną do wskrzeszenia i kontynuowania tradycji wspólnego śpiewania w gronie rodzinnym i towarzyskim. Wspólny śpiew i recytacja wierszy patriotycznych rozwija poczucie więzi rodzinnej i narodowej. Była to także świetna okazja aby przybliżyć naszą historię i ułatwić jej zrozumienie.
Na tę okoliczność zostały przygotowane śpiewniki oraz podkłady do wykonywanych pieśni.
Pani dyrektor Alina Caputa serdecznie podziękowała rodzicom za przygotowanie słodkiego stołu i wszystkim za bardzo liczne przybycie.
Dzień Postaci Bajkowych
- 4
5 listopada to dzień postaci bajkowych , w naszej szkole ten dzień został zaakcentowany głośnym czytaniem bajek. Bajki dla najmłodszych dzieci czytały: pani dyrektor Alina Caputa oraz pani Emilia Leśniewska. Dzieci z uwagą słuchały czytane bajki, zainteresowały one także uczniów klas starszych. W tym dniu zostały podsumowane konkursy , które zorganizowała pani Irena Markowska. Były to konkursy: plastyczny dla uczniów klas I – III ,,Zakładka do książki”, dla uczniów klas IV- VIII literacki - ,,Nieznane legendy z babcinej szuflady”. Komisja w składzie: pani dyrektor, p. Anna Bujko, p. Luiza Klimaszewska spośród uczniów klas I-III wyróżniła prace Piotra Lipskiego kl. III, Amelii Faszczewskiej kl. II i Antoniego Dzieniszewskiego kl. I. Natomiast wśród uczniów klas starszych komisja wyróżniła pracę Zuzanny Kombor uczennicy klasy V. Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe, a pozostali uczniowie biorący udział w konkursie – drobiazgi.
101 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
POWIATOWE MISTRZOSTWA W BADMINTONIE
Walczyliśmy drużynowo w kategorii dziewcząt.
W dniu 26 października 2019 r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osowcu rozegrane zostały Igrzyska Powiatu Zambrowskiego dzieci w drużynowym badmintonie.
W turnieju wzięło udział pięć drużyn dziewcząt i pięć drużyn chłopców z naszego powiatu. Nasza drużyna w składzie: Ciborowska Izabela, Gosk Karolina i Kruszewska Izabela zajęła V miejsce. Rozgrywki prowadzono systemem „każdy z każdym”.
Końcowa klasyfikacja dziewcząt:
I miejsce – SP Osowiec
II miejsce – SP 4 Zambrów
III miejsce – SP Rutki
IV miejsce – SP Laskowiec
V miejsc – SP Skarżyn Stary
Końcowa klasyfikacja chłopców:
I miejsce – SP Laskowiec
II miejsce – Paproć Duża
III miejsce – SP 4 Zambrów
IV miejsce – SP Wiśniewo
V miejsce – SP Rutki
Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Zambrowie. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy i do zobaczenia za rok!
Drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Osowcu i drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej z Laskowca będą reprezentować powiat zambrowski w Finale Grupy Zachodniej, który odbędzie się 10 listopada br. w Nowogrodzie.
Pasowanie Pierwszoklasistów 28.10.2019
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Pasowanie Pierwszoklasistów 28.10.2019.
4028 października 2019 r. w Szkole Podstawowej w Starym Skarżynie odbyło się ślubowanie pierwszoklasistów. Wychowawcą klasy pierwszej jest p. Irena Markowska. W uroczystości uczestniczyli uczniowie kl. I wraz z rodzicami, nauczyciele oraz pani dyrektor Alina Caputa jak też wszyscy uczniowie tej szkoły.
Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego, następnie koleżanki ze starszych klas serdecznie powitali pierwszoklasistów, zapewnili ich o swojej życzliwości oraz, że zawsze będą służyć im pomocą . Uczniowie kl. I zaprezentowali przygotowaną część artystyczną. Podczas występów uczniowie wykazali się umiejętnościami wokalnymi, recytatorskimi jak też umiejętnościami z zakresu znajomości przepisów w ruchu drogowym i patriotyzmu. Kolejnym etapem uroczystości było ślubowanie uczniów kl. I, pasowanie na ucznia, którego dokonała pani dyrektor oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów. W uroczystości aktywnie uczestniczyli rodzice, którzy złożyli przyrzeczenie podczas, którego obiecali dbać o swoje dzieci. Uczennica klasy VII odczytała w imieniu uczniów klasy pierwszej list- prośbę do rodziców. W tym liście dzieci proszą o dobre warunki do nauki i zabawy, o spokój i pogodną atmosferę w domu. Pod koniec uroczystości posypały się życzenia: od pani dyrektor jak też od starszych kolegów, którzy sprawili pierwszakom przyjemność, wręczając im upominki.
Na koniec uroczystości rodzice zaprosili na poczęstunek, którego głównym punktem był upieczony przez rodziców tort.
Wycieczka do Warszawy
- 17
Dnia 24 października odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy w ramach edukacji patriotycznej. Uczestnikami byli uczniowie klasy III – VIII. Opiekę sprawowali nauczyciele : Magdalena Wiśniewska , Emilia Leśniewska oraz Luiza Klimaszewska. Kierownikiem wycieczki była pani Barbara Starczak.
Wyruszyliśmy do stolicy we wczesnych godzinach porannych. Celem naszej wycieczki było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, spacer po Starym Mieście oraz Park Trampolin.
W muzeum Powstania Warszawskiego odbyły się dwie lekcje muzealne dla klas III – V :
,, Dzieci walczącej stolicy” oraz dla klas VI –VIII -,,Barwa i broń – lekcja o uzbrojeniu
i umundurowaniu powstańczym oraz ludność cywilna w Powstaniu Warszawskim.
Podczas wizyty w muzeum młodzież mogła przybliżyć sobie obraz jednego z najtragiczniejszych wydarzeń naszej historii, bardzo złożonego w ocenie, ale bez wątpienia stanowiącego do dziś przykład męstwa, heroizmu i walki o wolność. Ekspozycje ukazywały życie codzienne powstańców i zwykłych Warszawiaków, grozę walk oraz umundurowanie, broń jak również wygląd kanałów, fotografie autentycznych scen powstańczych i bohaterskich zrywów. Uczniowie obejrzeli też niedługi, ale przejmujący film w 3D pokazujący Warszawę po powstaniu - ,,Miasto ruin” . W ramach podsumowań zajęć uczniowie mieli opisać jeden dzień z życia sanitariuszki , lekarza, żołnierza oraz cywila w postaci kartki z pamiętnika.
Pobyt w tym szczególnym miejscu pozostawił niezatarte wrażenia.
Następnie udaliśmy się na spacer ulicami Starego Miasta. Zwiedziliśmy Plac Zamkowy, dziedziniec Zamku Królewskiego, katedrę św. Jana Chrzciciel.
Ostatnim punktem programu był Park Trampolin. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła naszym uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczniowie korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami.
Pobyt w Parku Trampolin sprzyjał wyrabianiu nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania zainteresowania sportem, a przede wszystkim uświadomił uczniom, iż skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg.
Wycieczka dostarczyła uczniom i ich opiekunom mnóstwo wrażeń, była piękną, żywą lekcją historii i patriotyzmu, pozwoliła zobaczyć miejsca najważniejszych dla kraju wydarzeń i poznać Warszawę – stolicę Polski.
Dzień Edukacji Narodowej
- 6
10 października 2019 roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto nie tylko wszystkich pracowników szkoły ale także uczniów.
Uczniowie z klas VII – VIII, pod kierunkiem p. Bożeny Kuleszy, przygotowali oraz zaprezentowali część artystyczną, będącą wyrazem wdzięczności i podziękowania „tym, którzy prowadzą ich do źródeł wiedzy”, czyli nauczycielom oraz pani sprzątaczce, za trud i troskę wkładaną w utrzymanie czystości w naszej szkole. Przedstawiciele SU złożyli życzenia i wręczyli symboliczne kwiatki w postaci pięknych czerwonych róż.
W dalszej części młodzi artyści przybliżyli historię powstania Komisji Edukacji Narodowej - pierwszego w Europie Ministerstwa Oświaty oraz zmian, jakie wprowadziło ono w szkolnictwie. Dzień utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, czyli 14 października obchodzimy co roku jako święto Dnia Edukacji Narodowej, często nazywanego „Dniem Nauczyciela”.
Kolejnym punktem programu była utrzymana w żartobliwym tonie scenka pt. „Popołudniowe wiadomości”, na którą złożyły się: „Wiadomości”, w których gościnnie wystąpił Minister Edukacji i Sportu - pan Kapuściany Głąbek, (w tej roli wystąpił Maciek) udzielający wywiadu dziennikarce(Zuzanna).
Na „Wiadomości sportowe” zaprosiła Joanna Wyścigówka (Joanna), „Pogodę” przedstawiła Julianna Pogodynka(Julia). W „Reklamie” wystąpił Krzysztof reklamując doskonały, bardzo użyteczny w szkole przyrząd o nazwie „Gumowe ucho”.
Występy urozmaiciły piosenki: „To jest szkolny rock and roll” i „Dzień Nauczyciela”.
Brainiac
- 8
30 września do szkoły zawitała Grupa „Brainiac” z Politechniki Lubelskiej. Prowadzący zaprezentował eksperymenty związane z fizyką i chemią. Były to eksperymenty związane z wykorzystaniem powietrza, sposobem powstawania fali uderzeniowej, powstawania chmur. Wyjaśnił, w jaki sposób uczniowie mogą sami w bezpieczny sposób stworzyć takie chmury w domu. Wszystkich rozbawiło doświadczenie z wykorzystaniem wdychanego helu. Innym doświadczeniem było doświadczenie z ciekłym azotem. Prowadzący poinformował, że może on być wykorzystany do leczenia zimnem oraz w kuchni molekularnej. Chętni uczniowie uczestniczyli w wykonywanych eksperymentach. Pokaz wszystkim uczniom bardzo się podobał.
"Dzień Jabłka"
Dnia 30.09.2019 roku w oddziale przedszkolnym naszej szkoły przedszkolaki świętowały „Dzień Jabłka”.
Celem było zachęcenie dzieci do spożywania jabłek i przetworów z nich zrobionych oraz uświadomienie wartości odżywczych owoców dla naszego prawidłowego rozwoju.
Przedszkolaki w tym wyjątkowym dniu przybyli do przedszkola ubrani w kolory czerwieni i zieleni. Na wstępie wspólnie odśpiewali piosenkę „Owocowy Blues” oraz rozwiązali zagadkę, której hasłem było „jabłko”. Następnie przeprowadzone zostały konkursy tematyczne tj. „Ugryź mnie”, „Wędrujące jabłko” oraz „Jabłkowy wyścig”. W przerwie między zabawami dzieci spożywały przyniesione przez siebie jabłuszka. W dalszej części przedszkolaki wykonały kolorowy plakat i robiły na nim stempelki wykonane z połówek jabłek. Zajęcia zakończyły się degustacją soku, wykonanego oczywiście z „bohatera” dzisiejszego dnia, spożywaniem jabłkowych babeczek oraz przepysznej szarlotki.
Pani Spiżewska Marlena kieruje serdeczne podziękowania w stronę rodziców przedszkolaków za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu babeczek i ciasta na „Dzień Jabłka”.
WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Dnia 25.09.2019r przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Były one poprzedzone kampanią wyborczą a kndydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty.
Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. W głosowaniu wzięło 37 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 8 kandydatów.
Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu Samorządu Uczniowskiego.
Przewodnicząca - Amelia Skarzyńska
Sekretarz - Wiktoria Gosk
Skarbnik - Julia Ciborowska
Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję,
a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.
START XXVI EDYCJI CZWARTKÓW LA - ŁOMŻA 2019.
Przy zmiennej pogodzie 19 września nasi uczniowie zainaugorowali starty w XXVI edycji Czwartków Lekkoatletycznych w Łomży. Do tegorocznej edycji zawodów przystapiło ponad 200 uczniów. Najlepszych czeka start w finale krajowym w Łodzi. Nasza ekipa sportowców rozpoczęła bardzo dobrze zajmując miejsca: Gosk Karolina - I miejsce a Ciborowska Izabela II miejsce w pchnięciu kulą oraz j.w. II i III miejsce w biegu na 600 metrów. Skarżyńska Alicja - II miejsce w skoku w dal oraz I miejsce w biegu na 600 metrów. Dąbrowski Karol - II miejsce w biegu na 1000 metrów oraz VII miejsce w rzucie piłeczką palantową. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Archiwum Aktualności
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Maj 2024
- Kwiecień 2024
- Marzec 2024
- Luty 2024
- Styczeń 2024
- Grudzień 2023
- Listopad 2023
- Październik 2023
- Wrzesień 2023
- Sierpień 2023
- Czerwiec 2023
- Maj 2023
- Kwiecień 2023
- Marzec 2023
- Wszystkie